| pascucristina10 a întrebat:

Buna TPU am visat ca ma duceam la un botez si eram imbracata intr-o rochie neagra cu un cordon pe mijloc rosu dar acel copil al carui botez era nu era nascutsad. Ce inseamna acest vis!

Răspuns Câştigător
| SandraMikyZu a răspuns:

Nu stiu ce sa spun am o vaga banuialadar nu sunt sigura ni nu vreau sate sperii, dar analizeaza si tu putin rochia neagra, cordonul rosu...botezul unui copil care nu era nascut.botezul inseamna iertarea pacatelor stramosesti nu doar ca parintii iti dau nume dar nu cred ca poti boteza un copil nenascut, dar si la inmormantari preotul se roaga la dumnezeu sa-i ierte pacatele, acelui om...pentru ca el nu poate cere iertare, dar sa nu te sperii.depinde de ce ai vazut in ultimul timp, de lucrurile la care te-ai gandit de cele de acre te temi si le-ai acordat atentie e posibil sa te fi ingrijorat ceva

6 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Un simplu vis si atat!

| shadovv a răspuns:

Inseamna ca ai visat cam mult.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu inseamna nimic! E doar un vis!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ai o imaginatie bogata, sau bei prea mult.

| Zuzulina99 a răspuns:

S`ar putea sa te fi uitat la un film ciudat, sa fii patit ceva rau in ultima vreme sau e doar un vis!

| ramyy17 a răspuns:

vise de noapte. de obicei cand visezi copii inseamna ca vei avea un necaz dar o data, ce nu era nascut nu vei avea nici o problema