| danyinotatoru a întrebat:

Buna TPU.Stie cineva cati calugari/ite sunt la Manastirea Putna? daca sunt barbati sau femei.Multumesc

Răspuns Câştigător
| Silviuloan a răspuns:

Numai calugari sunt foarte de treaba. Ne-am cazat acolo foarte curat si masa buna. Sunt de treaba.in jur de 50 sau mai putini...

1 răspuns:
| 5a a răspuns:

Cum sa fie ma 50 de calugari la Putna? 40 sunt numai la Piatra Neamt, o manastire foarte mare iar la Putna care e deschisa de putin timp daca sunt in jur de 12. Si fie vorba la manastire nu este net, poate radio dar nu net sau televizor, sivliu este doar un amator care habar nu are cu ce se mananca manastirea, i-ai mai dat si medalie, mare e prostia!