| Gavrila_Ciprian_1995 a întrebat:

Ca sa obtin binecuvantarea Episcopului pentru inscrierea la facultatea de teologie,imi trebuie niste acte? (cerere,adeverinta de botez, recomandarea preotului?)

3 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Ai aici lista actelor necesare:
http://adevarul.ro/......46x404.jpg

| Dorugar a răspuns:

Nu draga, iti ajunge un portofel gras plin de bani, si cat mai putin creier, astfel incat se crezi ca Dumnezeu colaboreaza cu episcopi corupti.
Thuuuuuaaameee!
N-ar fi fost mai bine sa inveti decat sa incerci sa-L corupi pe Dumnezeu?

| SuNaM a răspuns:

Aici este tot ce trebuie. Apropo pregateste-te cat de bine poti la dogmatica, in special cea generala, asta ca un sfat de la mine.Mult succes la admitere!