| wdexwjmwd a întrebat:

Cand credeti ca laptele si cornul vor fi inlocuite cu aghiazma si anafura?

6 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Sigur ca nu, esti un dezechilibrat mintal si tu.
Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai crede tu ca painea cea de toate zilele ce o bagi sub nas,nu e la fel de importanta si sfintita de bunul Dumnezeu,la fel ca,virgula, cornul si anafura, si laptele, la fel cu aghiazma si apsoara de izvor? din prostie? din ignoranta? sau din rautate infantila si dorinta de a a-ti bate joc? raspunde tu, fiindca de ajutat ma indoiesc ca te-ar ajuta un raspuns serios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si apoi uite ce apucaturi are schwarze? ii e scarba de aghiazma si de anafura.dar sa manance ca.t pe TPU, nu-i e scarba.si mai sant ca el.ce poti discuta cu asemenea oameni?

Răspuns utilizator avertizat
| unbaiatanonim a răspuns:

Cand Patriarhul Daniel va fi pus in functia de ministrul al invatamantului.

| SchwarzeSonne a răspuns:

Nu stiu cand da nu vreau sa mananc Aghiazma laughing ca e scarbos laughing trebuie sa fi tare sa mananci anafura si aghiazma sa nu vomitii laughing