| MihàiEminèscù a întrebat:

Voi ce faceti cu laptele si cornul laughing)?
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| LuLu1998 a răspuns:

Al III -lea razboi mondiallaughing

6 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Laptele si biscuiti happy.
Pai uneori ii mananc iar alteori alimentele le dau la colegi.
*-*

| AndyDeiu a răspuns:

Ne bateam in calsa cu cornurile rolling on the floor tinand cont ca sediul princupal numit cancelarie era peste drum laughing asta insemnand vizavi de clasa mea rolling on the floor

| teodora24 a răspuns:

Buna!
Eu cateodata nu-l iau si il las in lada sau il dau celorlalti colegi.

| Məğa a răspuns:

Ce sa faci, il mananci, sau il lasi in lada aia.Da voi sunteti nesimititi si aruncati cu laptele si cornu in voi si pe jos! Asta e comportament de copil needucat!

| PisicutzaCenusie a răspuns (pentru Məğa):

Asa este, poate un copil sarac le-ar manca!

| SupradozăăDeCrazy a răspuns:

La fel ca louisa laughing