| sasexy a întrebat:

Care crede ca exista dumnezeu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred

36 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

As spune ca tu dar la ce nume ai...

| MMihai a răspuns:

Cred că există dumnezeu!

Răspuns utilizator avertizat
| lifeForJesus a răspuns:

Toți cred, stai cuminte!

| Maidanezul a răspuns:

Si tu ai facut special contul astazi,din dorinta de a vedea cit suntem noi de credinciosi,Cred ca nu puteai sa mai dormi noaptea de grija noastra ca vorba aia,,, moare de grija altuia si magarul de drum lung Ptiu sa nu te deochi mai ai frati acasa si conturi facute, Pe la conversatii am auzit ca ai o lista cu toate adresele si parolele sa nu le incurci.Vad ca te intrebi cine zicea de tine Re @SatanFamily la Conversatii, erau si ei la o cana de zmoala si serveau masa, o strachina de fasole batuta cu zmoala Spuneau ca ai servit si tu 2 portii, dar se lipisera pe mate si a trebuit sa bei 1 ulcea de gaz sa se dilueze smoala cica gazul ajuta la digestie ca trifermentul.Am inteles ca ai plecat si cu un pliant de la ei http://ro.wikipedia.org/wiki/Analfabetism_funcțional

| Laura a răspuns:

Dumnezeu este substantiv comun, de ce să se scrie cu majusculă?
@****asasexy (huh? o_O) Teiștii și liber cugetătorii.

| Anonymus314 a răspuns:

Ce nick scarbos ai, mi si sila de tine, esti o rusine.
Dumnezeu cu d mic? esti o idioata.

Eu cred.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonymus314):

Tu esti idiot ma k stie ca exista

| Swifthammer a răspuns:

Eu cred ca Dumnezeu exista! Si mai cred ca Isus Hristos este Fiul Lui Dumnezeu. Credeti si voi si pocaiti-va!

| blueangel99 a răspuns:

*ridică mâna*
Eu cred!

| xname23 a răspuns:

Eu cred ca exista si cred in El

| ROBERT89 a răspuns:

Am stiut dintotdeauna ca exista.

| вèiiiвiii a răspuns:

Eu cred, si nu doar cred si chiar este adevaratwinking!

| ahileintaiul a răspuns:

Eu nu

| klau95 a răspuns:

Dati o palma fa. apropo eu cred logic...

| AmelyRain a răspuns:

Si eu

| Owakey a răspuns:

Bună!

Eu cred. E cumva greşit?

Baftă!

| anotimp2 a răspuns:

Eu. Cred ca exista cu adevarat. happy

| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns:

Sunt ateu! rock on!

| anonim_4396 a răspuns (pentru OvidiuNumeDeTractorBack):

Aha rock on mai " aMicu" dar nu te duce un pic mintea, oare unde ajungem dupa ce murim, ce ne reincarnam, haha, las' ca vedeti voi, va veti chinui in viata vesnica! Hmm...dc exista Sf. Biserica, sa fumezi in spatele ei, a? Nu, noi trebuie sa ne pregatim pentru viata vesnica, cam atat am de comentat happy, dezamagita...

| NoNaMe2000 a răspuns:

Me

| marianje a răspuns:

Logic ca eu cred

| agentulagent a răspuns:

Eu

| yoman a răspuns:

Eu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nume ai fata! si mie imi este sila!
si Dumnezeu se scrie cu majuscula, aceeasi parere ca a lui speeder96. Si da, eu cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dracii cred si se infioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai frate? tu ai pus o intrebare si astia striga prezent de parca faci apelul.ma? pui si note? sau absente? ca eu sunt asa cu fundul in doua luntre, adica sunt inscris la cursuri da nu prea trec pe la ele.eu unde ma incadrez?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu. Faci sondaje?

| gki1980 a răspuns:

Cum poți să ai obscenitatea asta de nume și să ai tupeul să întrebi de dumnezeu? mi-ar fi jenă în locul tău! pi**oasasexy?

| MasterIT a răspuns:

Este evident ca Dumnezeu exista.

| Lace a răspuns (pentru MasterIT):

Este evident? De ce? Sunt doar curioasă.

| MasterIT a răspuns (pentru Lace):

Daca nu ar exista nici noi nu am exista.

| TeIubescBL a răspuns:

Bună.
Omul deştept crede.
Pa, pa.