| William a întrebat:

Care este versetul din Biblie in care Iisus il numeste pe Ioan mai mare decat toti proorocii?

Răspuns Câştigător
| albaKiara a răspuns:

Matei 10-11 versetul 9 si11 : Da va zic voua, si mai mult decat un prooroc. (...) Adevar zic voua:Nu s-a ridicat intre cei nascuti din femei unul mai mare decat Ioan Botezatorul

3 răspunsuri:
| William explică:

Iti dau ignor odata, sa nu te prind ca iti faci inca 7-8 conturi ca inferno.

| danay72 a răspuns:

Matei11:11

| Danaberciu a răspuns:

Matei 10-11 versetul 9 si11 : Da va zic voua, si mai mult decat un prooroc. (...) Adevar zic voua:Nu s-a ridicat intre cei nascuti din femei unul mai mare decat Ioan Botezatorul