| Autumnfeelings a întrebat:

Care sunt mai multi :
Crestini Ateii Budisti Musulmani Evrei.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crestini, Musulmani, Evrei, Ateii

14 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Ordinea este urmatoarea:
Crestini: 2, 1 miliarde 33%
Musulmani(islamisti) 1, 5 miliarde 21%
Hindusi 900 milioane 14%
Buddisti 376 milioane 6%
Sikkism 23 milioane 0.36%
Iudaisme(evrei) 14 milioane 0, 22%

| SaveTheNature a răspuns (pentru SaveTheNature):

Ateii sunt cam 1 miliard.

| SaveTheNature a răspuns:

Nu ai mai dat funda.

| Autumnfeelings explică (pentru SaveTheNature):

\ba da

| Autumnfeelings explică (pentru SaveTheNature):

La raymusic ca a raspuns inaintea voastra dar, v-am dat voturi.

| muffy1 a răspuns:

In europa atei si agnostici sunt in jur de 70 la suta, procentul variind de la tara la tara, binenteles in aproape toate tarile europene este peste 40%, in romania...mm.se vede cat de primitivi suntem, nu spun ca fanaticismul nostru eligios este singurul motiv pentru care suntem ultimii la toate in europa, dar nu putem sa excludem religia din lista de factori, suedia, norvegia si cam toate statele nordice au procent de atei peste 80%, si au cea mai mica rata a criminalitatii si cele mai stabile economii de pe glob, de fapt cea mai atroce crima a anului acesta in acele tari a fost teroristul crestin care a omorat toamna asta 100 de oameni pentru a arata ca e mai important crestinismul decat religia musulmana

| anonim_4396 a răspuns (pentru muffy1):

Atat de mult?

| Jenny23 a răspuns:

Crestinii pentru ca : Ateii, Budisti, Musulmani sau Evrei nu sunt decat cateva popoare iar Crestinii sunt peste tot.

| Frunziix3 a răspuns:

Crestini e logic...cam o treime din ei sunt imprastiati.happy

| TheScamy a răspuns:

Nu stiu.Dar stiu ca ateii sunt cei mai tari b-)

| Pinguuuin01 a răspuns:

Crestinihappy

| Bobbb a răspuns:

Crestinii. logic

| asdfqw a răspuns:

Cred ca predomina crestinii.

| Hahahuhuhihi a răspuns:

Haideti va rog sa ii dam un sfat cestei persoane, ca pana acum doar eu i-am dat un sfat bun. http://www.TPU.ro/......uneralile/