| AvalohAlyn a întrebat:

Ce ați face dacă ați ști că va vin vremuri grele pentru sănătatea voastră și ar fi posibil să muriți?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Mi-aș pune viața într-o mai bună rânduială cu Dumnezeu și cu oamenii; lucru pe care îl fac și acum. Ba încă aș căuta să grăbesc venirea Domnului Isus.

| J0B0MAT a răspuns:

Aș face absolut tot ceea ce vreau, aș trăi cât mai frumos ultimele clipe și aș face tot posibilul să nu mă gândesc la rău.

| Hyperion7 a răspuns:

As accepta moartea și mi-as trai viața în cel mai frumos mod, macar daca mor, sa nu mor cu vreun regret!

| Justme111 a răspuns:

M-as apropia mai mult de Dumnezeu și as face totul pentru mântuirea mea si as vorbi oamenilor mai mult despre Dumnezeu si mantuire