| AvalohAlyn a întrebat:

Ce câștig daca citesc Biblia? De ce citesc oamenii Biblia?

6 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Tu vrei numai sa castigi ceva? De ce ai vrea sa citesti Biblia? Ai facut sex vreodata ca sa ai voie?

| Mircea08 a răspuns:

Ce castigi daca ii bruiezi cu niste intrebari de doi bani pe cei care discuta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu alegi ce câştigi!
Nu pot să cred că mai puneţi întrebări stupide legate de religie.

| Saiko10 a răspuns:

Pentru a isi raspunde la intrebarile lor.

| REMiXDJ a răspuns:

Nu castigi NiMIC. Pierzi timpul si nu produci nimic.Cumparati un calculator, programe iti iei de aici full - www.Rutracker.org si apucate de treaba pe internet sa faci bani.

| BlackNotorious a răspuns:

Cand vrei sa vorbesti cu Dumnezeu-roaga-te dar cand vrei ca Dumnezeu sa-ti vorbeasca-citeste Sf Scriptura-Biblia!