| AvalohAlyn a întrebat:

Ce credeti despre aura energetica umana care s-a dovedit ca ramane in corp si ceva timp dupa moarte iar abia a treia zi se produce ruptura aurei energetice si despre urmatorul videoclip la care va invit sa va uitati:

https://www.youtube.com/watch?v=BdCjJIZN5Ww
Uitati-va la el si dupa comentati va rog.
Este vorba despre viata dupa moarte si aura ce ramane la un om in corp si dupa moarte ceva timp care arata ca existenta vietii dupa moarte chiar exista.
E un subiect si un videoclip extrem de interesant.
Ce parere aveti? Vom avea in viitor siguranta ca viata de dupa moarte exista cu adevarat?

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Chiar daca ar fi asa, asta nu demonstreaza decat ca aura energetica nu dispare imediat... Asta nu inseamna ca exista spirit, lumea de dincolo si tot tacamul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"aura energetica umana care s-a dovedit ca"... e ziua glumelor si nu stiu eu? Cand / cine / cum a dovedit asa ceva? Nu pune botul la toate idioteniile.

| Buresbista123 a răspuns:

E o idiotenie menita sa dezinformeze si sa tina lumea prizoniera in paradigma asta a superstitiilor, da, te vei transforma dar in cu totul altceva care nu o sa mai aiba legatura cu ce esti acum, in special in felul in care esti invatat prin religii

| AvalohAlyn explică (pentru Buresbista123):

Nu e vorba neaparat de religie in clipul prezentat.Ci de existenta vietii dupa moarte.