| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre emisiunile lui Oreste, Codul lui Oreste despre spiritualitate? Le gasiti pe youtube
Uitati un clip extrem de interesant care va pune pe ganduri.
https://www.youtube.com/watch?v=BdCjJIZN5Ww

Răspuns Câştigător
| godless1859 a răspuns:

Faina emisiunea si eu urmaresc happy

5 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Da, "bune emisiuni", ce poti vedea la un demonizat, un tip posedat de demoni?

| sublime89 a răspuns:

Poti sa-l vezi aici pe adevaratul Oreste: https://www.youtube.com/watch?v=4LkAOLEEdkk

| AvalohAlyn explică (pentru sublime89):

Nu-s fan Oreste, doar m-am uitat la cateva emisiuni de ale lui, unele mi s-au parut interesante.Asta mai ales cu viata dupa moarte si aura energetica.

| sublime89 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Sigur ca unele subiecte pot fi interesante, dar eu nu-l suport pe Oreste pentru ca am vazut clar ce teorii aberante sustine si cum ii pacaleste pe oameni cu acestea. El practic se hraneste din ignoranta care domina poporul nostru. E un inamic al stiintei si al ratiunii.

| dinamo98 a răspuns:

Eu zic k e un idiot