| RAY a întrebat:

Ce crezi ca este ateismul?

cred ca trebuie inteles ce este ateismul daca se tot pun intrebari despre el

Răspuns Câştigător
| mentholinks a răspuns:

Respingerea credintei in orice divinitate.

5 răspunsuri:
| HeillÓðinn a răspuns:

Ceva inexistent. O propaganda nefolositoare de cultivare si reprezentare cu succes a ignorantei si indiferentei. Ceva ce va disparea o data cu religiile de dreapta.

| RAY explică (pentru HeillÓðinn):

Poftim

| Mclaren12 a răspuns (pentru RAY):

Adica ceva cu care evreii va spala pe creier. Sunteti victimele programelor materialiste pe care ei le-au creat. Sionistii au recunoscut asta, nu eu. Ai auzit vreodata de sionism?

| AnghelMihai199 a răspuns:

Cel mai prost ateu de pe TPU intreaba ce este ateismul.
Esti jalnic.

| RAY explică (pentru AnghelMihai199):

Ti ai facut cont ca sa ma jignesti denota prostia ta infinita