| IoanieCriminalul a întrebat:

Ce dovada vreti pentru a va convinge ca dumnezau nu exista?

71 răspunsuri:
| misa1995 a răspuns:

Dumnezeu normal ca egzista ca daca nu eista trebueau sa fie dife schimbari al supravetuiri pe pm

| Pufhosu a răspuns:

Bai inteligentule...tu ai crescut din maimuta asa-i asta confirmi daca zici ca nu exista D-zeu tu sarbatoredsti pastele.....craciunu? normal ca le sarbatoresti da dc?
Vezi ca esti contrazis pana acum de 65 de persoane

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

O simpla dovada. Dar cum nu vad nici una...sad

| kris37 a răspuns:

Daca spui tu ca Dumnezeu nu exista, gandeste-te cum, cine iti face inima sa bata si creierul sa functioneze? ca tu nu le spui ce si cum sa faca. Cum iti explici asta?

| Silviuloan a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Da,inseamna ca nu ai nici dovada.

| IoanieCriminalul explică (pentru Silviuloan):

Esti enervant sa sti.Am dovezi multe dar nu ai cum sa intelegi esti prea orbit de zeu ala. Daca esti tare da-mi tu o dovada.Probabil vei spune ca nu o sa inteleg dar tu esti cel care nu intelege.Nu are rost sa continu conversatia cu tine ca no sa ajung nicaieri.Sa ai o zi buna!

| Silviuloan a răspuns (pentru IoanieCriminalul):

Inca din scris mi-am dat seama cu cine stau de vorba.

| Never4ever a răspuns (pentru pisicutzamik):

Da strigam,, Doamne ajuta-ma'' dar nu ne ajuta nimeni.Eu sunt de parere ca tot ce se intampla se intampla de la sine nu coordoneaza dumnezeu nimic... daca exista sau nu asta nu stiu.

| Never4ever a răspuns (pentru EmaS):

Si existenta lui cum se poate dovedi?

| Never4ever a răspuns (pentru pisicutzamik):

Pai dar cand ne nastem si cand murim nu putem decide noi nimic...eu cand m-am nascut am fost botezata pentru ca familia mea e crestina si mai multi oameni cred in dumnezeu de asta exista biserica. Unii oameni cred unii nu cred.

| Never4ever a răspuns (pentru Silviuloan):

Spune tu ce dovada ai ca exista?