| DanielDesumoulins a întrebat:

Ce e mai important pentru voi, sufletul sau banii? Cati dintre voi credeti in existenta sufletului? Sunt banii cel mai periculos drog posibil?

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Sufletul este cel mai important pentru mine si apoi banii.

| OOOLEOOO a răspuns:

''Bani stau la radacina rautati''
Gambathelenk.

Bani nu sunt importanti, aerul, apa, viata, Jah sunt importanti, Bani nu.

| 4b a răspuns:

Da-i in saracie de bani, sufletul trebuie pretuit...amu sa nu crezi ca banii n-au vreo importanta, insa nu-s pe aceeasi scara.
Ce nu creeaza dependenta?sad

| RAY a răspuns:

Amice eu nu-mi vad sufletul sincer habar nu am cei, din cate vad cu banii ai tot ce vrei cu sufletul inca n-am vazut sa ai ceva, banii nu sunt un drog important e cum i folosesti si ce faci cu ei, daca dai banii pe bautura, droguri nu vad ce vina are banii ca esti prost

profil =blog

Răspuns utilizator avertizat
| Hater a răspuns:

Mosule imi dau seama de ce te-a lasat prietena acum.Iti spun eu ce credea si ea.Banii sunt mai importanti.Sufletu e un cliseu pentru un film siropos de dragoste.In realitate exista numai cacat.Sa ai o seara placuta!