| DumnezăuTatăl a întrebat:

Ce era asa greu de inteles din intrebarea asta?
http://i.imgur.com/eP7y2Gk.png

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Probabil ca vreunul din bigotii de serviciu de la categoria asta a considerat intrebarea ta o blasfemie si, conform mintii lui inguste, a gasit de cuviinta s-o raporteze.

| Inferno a răspuns:

Probabil altul cu craniul strivit de caruta.

| contαbαndonαt a răspuns (pentru Inferno):

rolling on the floor

| Hombre a răspuns (pentru Inferno):

Si caruta era incarcata cu retarzi. laughing

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru Hombre):

Http://www.trilulilu.ro/imagini-haioase/caruta
cred ca la asta se referea inferno

NOname
| NOname a răspuns:

Probabil vreun fanatic religios nu s-a putut controla să nu facă abuz de regulament.
Trimite un mesaj la Contact şi cere reactivarea întrebării sau reposteaz-o.

| Lizzu a răspuns:

Cand mi se sterge ceva sau mi se refuza, nu renunt. Daca chiar vreau sa aflu anumite pareri cu privire la ce am eu in cap, repostez.

Fa-o. Pana se plictisesc sa mai stearga.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite..Inca un fapt care denota neseriozitatea site-ului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cum vezi,au sarit bunii samariteni, au sfasiat, distrus, hacuit. poti posta ce vrei de acum, ca nu mai nici un crestin care sa te raporteze.heiii? crestinii? lasati samaritenii in pace.ei sant buni.au aripioare, nu au mancat usturoi deci nici gura nu le miroase. dragi atei imicer iertare in numele aluia de serviciu bigot parca, o fi fost manios na, ca se mai-inerveaza omul.bigotuleeee? mai ai raportari?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e greu. Dumneze are trei ipostasuri, dupa cum scrie in biblie si dupa cum s-a vazut aratat la botezul lui Iisus Hristos. TATAL, FIUL si SFANTUL DUH.la geneza este scris; DUHUL lui Dumnezeu se plimba pe deasupra apelor, si cuvantul era cu Dumnezeu, si cuvantul ERA Dumnezeu.iar cand a fost luata hotararea; a zis; cine? Dumnezeu; sa face om dupa chipul si asemanarea NOASTRA.

Răspuns utilizator avertizat
| contαbαndonαt a răspuns:

Din cate am auzit se fac destul de multe abuzuri la categoria asta, la Religie, intrebarile fiind sterse dupa placul utilizatorilor carora nu le-a convenit continutul acelor intrebari.
Sfat:Nu renunta, reposteaza intrebarea pana, dupa cum spunea si Liza, se plictisesc ei s-o mai tot stearga.

| BlahBlahBla a răspuns:

Ne pare rau dar acest site nu este pentru posturi neserioase.

| DumnezăuTatăl explică (pentru BlahBlahBla):

Post neserios? Explica-mi, te rog.