| LeGrandSatan a întrebat:

Ce mai fac necredinciosii mei?

Ce faceti de anul nou?

21 răspunsuri:
| Irena97 a răspuns:

Ptiu, ptiu!

| ioan09 a răspuns:

Iti schimbam contul

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mrrgem la sfanta biserica! Si pe urma cu sorcova. La multi ani!

| xBELLAx a răspuns:

Faci sex cu mine?:*

| 3xfemeie a răspuns:

Am auzit ca demonii nu stau prea mult intr-un loc, cica se plictisesc. Tu?

| Lykan a răspuns:

Ma pregateam sa vin la tine acasa cu apa sfintita

| tsunami11 a răspuns (pentru Lykan):

Vezi sa nu arunci cu multa apa peste el sal lasi in viata nu dealta dar poti ajunge in puscarie din cauza unor ca el.

| Juleuuss a răspuns:

Beau Pepsi.

Răspuns utilizator avertizat
| Lykan a răspuns (pentru tsunami11):

Mersi pentru sfat

| dracu14 a răspuns:

Ma dau cu lustra
de anul nou ascult black si death metal ca sa-mi sperii vecinii si sa acopar zgomotul petardelor

| DeyCj a răspuns:

Pregătesc apa sfințită(țuica de prune) și apoi mă sfințesc(de tot) coiplind icoane și încălcând porunca a doua pe care ortodocșii o mint zicând că este simbolul doar(...)

| Thunderstruck a răspuns:

Eu de Anul Nou o sa fac un ritual pentru a-L venera pe Satan.O sa tai o pisica in 2, asta dupa ce ii tai limba, o sa mananc un bebelus, o sa sacrific un om...Ritualuri obisnuite de atei pe scurt.

| darrio2007 a răspuns:

Ptiu,drace!

| Almássy a răspuns:

Imi fac crucehappy

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Satan,lordul meu,uite,un pui de drac, asa umil ca mine, doreste sa distruga visele credinciosilor de a trai in eternitate, alaturi de Dumnezeu, retardatul de el, ca numai de prostii se tine si ala.Auzi,sa faci un om din nisip,la ce dracu' i-a fost fost gandu'? Si sa-i mai dea si viata,ca si animal,fara ratiune si cunoastere,ci doar instinct.
Eeeee,pai ce pana mea,am venit noi,diavolii,si le-am oferit oamenilor claritate,intelegere, perceptia esteticului, puterea de perceptie a binelui si raului, eeh, da' ce crezi? D-zau a aratat cu degetu' la diavol, ca el e ala rau.Cum dracului sa fie rau, cand el a inventat notiunea de "rau" sau "bine"?

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Si ca sa-ti raspund la intrebare, fac sex cu niste diavolite bune rau.

| AmVicii a răspuns:

Merg in club pana la ora 3 dimineata sa petrec Anul Nou cu prietenii. Dimineata cheful se muta la un prieten acasa. Fumez 5 grame de ''Iarba,, pentru ca iubesc natura si o respect. Poate trag si la poarta dimineata.Asta o sa fac eu de Anul Nou.

| LoveToHate a răspuns:

Ma calugaresc.

| RAY a răspuns:

Dar tu ce faci? eu te astept sa te sacrific

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, beau, mananc, stau la PC, poate mai dau drumul la TV, stau cu familia.