| CredintaInDumnezeu a întrebat:

Ce minune de Sfintele Paste!
http://www.youtube.com/watch?v=hMMGMtGTHn8
Binecuvintat fie Domnul!

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sunt mulți idioți, pe la diverse posturi tv.

| kamykaze88 a răspuns:

Ba frate ma lasi cu dume in gen ai vazut restul peretilor? si Dumnezeu a lasat sa arda toata casa omului a lasat ca focu sa distruga agonisalea lui de o viata dar o icoana nu a ars. Ba ma lasi cu prostiile astea

| Archdaemon a răspuns:

Icoana nu a ars din cauza mucegaiului...

| Parintele a răspuns:

rolling on the floor))) Foarte importanta reactia femeii care a ramas fara casa ea vorbind doar despre acea icoana care n-a ars; probabil inca nu realizeaza ca"d-zeu" i-a distrus atatia ani de munca.

| ateu a răspuns:

Asta e vechie e de 6 ani sa fim seriosi acea icoana a fost pusa dupa incediu este vreo dovada video cum ardea focul si aia nu arde?

| JwcFree a răspuns:

Ba vere tu crezii ca Dumnzeu vine si te umple pe tine de banii, asta e soarta ta, daca lar ajuta pe el, pe noi nu ar trebui sa ne ajute, nu gandestii ce iti trebuie bogatii, cand pe lumea cealalalta Dumnezeu te asteapta cu bratele deschise... Peace, Love God and Jesus happy.