| GalinaBlanca a întrebat:

ateilor ce mai ziceti? http://www.youtube.com/watch?v=hMMGMtGTHn8

14 răspunsuri:
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ce sa mai zic?
Mama face supa.

| Woodenpints91 a răspuns:

Era peretele mucegăit. Când este egrasie, pereţii nu ard. Faptul că era acelaşi perete pe care este pusă icoana, nu-i decât o coincidenţă.

| Archdaemon a răspuns (pentru Woodenpints91):

Epic eu ti-as da funda laughing

| Wehrmacht a răspuns:

Si vrei sa te credem? daca noi postam ceva despre evolutie care e pe y tube spuneti ca e fake...sunteti penibili.Nu ma refer la toti.Serios,tu crezi tot ce spun unii adevarat? Pentru bani s-ar si castra omul.

| PreaSfintitu a răspuns:

Asa e, Dumnezeu a zis sa ia foc casa si saracii oameni sa piarda tot ce au si sa ramana cu o icoana.Mi-e scarba de dumnezeul crestin si de asa zisele "dovezi" date de el.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

O adevarata minune, sper ca tu ai fii foarte fericita sa-ti arda casa si familia si sa ramai cu o icoana. Sa te mandresti si tu la pomana ca icoana nu a patit nimic. Doamne cat de inculti puteti fi!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca vrei sa te bagi in seama cu noi dusmani tai virtuali ne visezi arzand in iad pe toti nu-i nimic venim dupa tine dupa moarte te bantuim in grup pacat ca vei vi batrana ca am face mai multe cu tine amin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar plange vin sau bere m-as duce cu butoiul dar plange apa popi nu sunt prosti ei smecheri alt reportaj cu icoana care plange si ceva valoros nu ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista atei 100%! Sunt niste hibrizi care vor sfarsi toti in IAD!

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca un ateu ar face multe fapte bune, respecta pe toata lumea dar nu crede in existenta lui Dumnezeu? Tot in iad va sfarsi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Dar tu unde crezi?

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Ma gandeam ca Dumnezeu fiind atat de bun si iubitor ar accepta pe cineva care a facut fapte bune in rai desi nu credea in el.