| bluebios a întrebat:

Ce parere aveti despre acesta campanie?
http://www.recensamant2011.ro/
Voi ce o sa declarati la sectiunea relegie a recensamantului din 2011?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Interesant articolul.
La religie o să zic că nu aparțin nici unei religii și punct.

5 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

De regula nu raspund la intrebari cu bataie lunga de prin sondaje, concursuri si alte smecherii.Cate masini ai, ce marca de masina ai intentie sa-ti cumperi, ce supermarket preferi etc.Sunt informatii care valoreaza bani grei, de ce sa le dau gratis? Religia mea, nici eu nu o stiu bine, de ce le-as spune-o tocmai lor?

| chelstone a răspuns:

1. Urasc sa completez formulare.
2. Daca intrebarile puse au un caracter peiorativ, o sa-mi bag si eu ceva in recesamantul lor.

Răspuns utilizator avertizat
| Danutza27 a răspuns:

Cei din familia mea vor spune ca sunt ortodocsi punct.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Nu vă declarați "Jedi", adept(ă) a Flying Spaghetti Monster, Zamolxe etc. Veți sfârși înregistrat(ă) la "Alte religii"!

ce naspa eu vroiam sa fiu jedi crying