| fetitaCUPiscoturile a întrebat:

Ce parere aveti despre actrita din imagine http://www.youtube.com/watch?v=82FdV_0KofE&feature=chann el_video_title
care a primit atatea dislike-uri!

Rosia Montana este o mare facatura.
RMGC cand va veni va aduce tehnologii de ultima generatie care nu va avea nevoie de mineri si alti prosti. Va avea foarte putini angajati dintre care 50% vor fi straini. Lumea se vaita ca nu are unde lucra pentru ca cei de la conducere au interzis absolut orice licenta de firma in zona respectiva Deci statul nu da voie la nimeni sa munceasca acolo nicidecum ca oamneii nu au, ( nu au voie e raspunsul corect)

Răspuns Câştigător
| evostyle7 a răspuns:

Un alt mijloc prin care cei de la RMGC apeleaza la sensibilitatea omului prost pentru a-l convinge ca proiectu` asta va fi un lucru bun pentru tara noastra. Oricum n-o facut ea pe gratis montaju` asta, dar nici pe bani multi. Ideea e ca multi ar face-o, multi si-ar minti propriul popor si ar tine secretul in spatele cortinei pentru orice fel de suma de bani. Aici am ajuns... nu-i de mirare.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e draga o manipulare in curs