| AvalohAlyn a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile de la editura Viata si Sanatate?

Răspuns Câştigător
| Nilsson a răspuns:

E casa de editura a Bisericii Adventiste insa cea mai mare parte a cartilor pot fi citite de adeptii oricarei confesiuni, sunt tratate teme generale care nu au lucru specifice de doctrina.

Mie imi plac cel mai mult cartile lui Ben Carson, sunt foarte motivationale si deosebit de utile mai ales pentru tineri, le recomand oricui, mai ales cartea lui cea mai de succes "Maini inzestrate"

2 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Cartile scrise la acea editura sunt orientate in ingrijirea omului din doua puncte de vedere: sanatate, carti cu o orientare vegetariana si spirituale privind o viata spirituala sanatoasa. Poti alege una sau ambele "cai" ale orientarii respectivei edituri.

| Steregoi a răspuns:

Carti scrise de oameni.