| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Maicuta Cosmica"?
Cei care nu stiu cine e : http://www.youtube.com/watch?v=bLtut8wkLQY

7 răspunsuri:
| OOOLEOOO a răspuns:

Este la fel ca orce om religios.

| RAY a răspuns:

In Romania totul e posibil, orice nebunie e o normalitate

| anonimg a răspuns:

Despre fanatism: http://www.adventist.ro/index/materiale-de-studiu/e-books.html - Minte Caracter şi Personalitate vol.1 - Capitolul: "Fanatismul".

| Mădă0611 a răspuns:

laughing
1. Respect pentru sotul ei
2. Ce oameni rai, ignoranti si bascalitori. De ce fac misto de ea, dar pe cei care au scris biblia ii cred? Tot de la dumnezeu e. Uite, ea stie ca exista alte galaxii, stie ca Soarele o sa "absoarba" Terra, in biblie nu scrie nimic despre asa ceva, deci e clar, e cuvantul lui dumnezeu atotstiutorul.

"Daca altarul ar fi gata, tatal ar prelungi starea Terrei 2000 de ani" smug Hai cu banul!

| Al99 a răspuns:

Canal D este canal de cultura pentru manelisti.

| tikaTaka a răspuns:

Nebună la cap!

| dragos9234 a răspuns (pentru tikaTaka):

Eu credeam ca-i nebuna la picioare.