| AvalohAlyn a întrebat:

Ce sa citesc că să-mi mai aline sufletul de suferinta/depresie?

4 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Ioan3, 16. Fiindcã atât de mult a iubit Dumnezeu lumea, cã a dat pe singurul Lui Fiu, pentru ca oricine crede în El, sã nu piarã, ci sã aibã viata vesnicã.

| Octavian199 a răspuns:

Asculti o melodie frumoasa

| Esla a răspuns:

Oricat de frumoase ar fi niste cuvinte si ori cata alinare iti vor aduce, ele raman in cele din urma doar niste cuvinte lipsite de viata daca tu nu faci ceva. Ele nu iti vor aduce cu adevarat viata. Ele nu iti vor putea oferi niciodata acel lucru dupa care tu tanjesti, daca te limitezi doar la ele. Ca sa se intample asta, va trebui ca tu sa faci ceva, sa schimbi ceva. Sa le pui chiar in practica.