| Inferno a întrebat:

Ce semnifica daca pe vasul veceului apar urme maro? Voi avea noroc in viata, sau e de rau?
Vreau interpretarea biblica. Multumesc!

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu inseamna nimic biblic, daca pe vasul wc-ului sunt urme maro e semn ca te-ai cufurit pe tine laughing

| ania a răspuns:

Înseamnă ca nu e spalat bine.

| anonimg a răspuns:

Nu trata lucrurile sfinte în felul acesta. Pentru că o "interpretare biblică" așa cum ceri, s-ar putea să-ți aducă boli la șezut ca Dumnezeu să te facă să-ți vii în fire, și să nu batjocorești ce nu cunoști. Vrei oare să umbli prin spitale și toată viața ta să ai probleme de sănătate la șezut?
Dacă nu depui eforturi ca să te educi, atunci tu singur vei avea de suferit.
Copiii fără minte care au batjocorit pe Elisei au ajuns să fie sfâșiați de urși. Viața și sănătatea stau în mâinile noastre. Dar dacă Dumnezeu va retrage aceste binecuvântări de la noi, ne vom veni în fire? Sau ceilalți care rămân în viață, își vor veni în fire sau vor trăi needucați în continuare?

Biblia ne avertizează să nu batjocorim ce nu cunoaștem. Dar chiar dacă nu ne-ar avertiza, un om care batjocorește nu poate fi numit om; pentru că acesta este lipsit de respect, de educație, chiar și dacă batjocorește ceva inexistent. Renunță la orice fel de batjocură, înjurături și orice lucru ce nu are de-a face cu educația. Caută să fi bun, și vei avea parte de binecuvântări în viață.

| Holiday a răspuns (pentru anonimg):

"Copiii fără minte care au batjocorit pe Elisei au ajuns să fie sfâșiați de urși."

Cat de cretin sa fii sa ucizi niste copii pentru ca au facut misto de unul.

"Renunță la orice fel de batjocură, înjurături și orice lucru ce nu are de-a face cu educația."

Mai bine te injura unul, decat sa-ti povesteasca toata ziua despre spiridusi inexistenti. In alta ordine de idei, misticismul nu are nicio legatura cu educatia. Misticismul nu a facut pe nimeni inteligent.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Inseamna ca ai imbatranit si nu mai nimeresti centrul.
"Nu mă lepăda la vremea bătrâneţilor; când va lipsi tăria mea, să nu mă laşi pe mine (Psalmul 70:10).

| AlexSSWW2 a răspuns:

Înseamnă că are potențial de hepatita puternic dezvoltat si trebuie să l mai speli, din punct de vedere biblic dacă ești un bun ortodox.