| turasel a întrebat:

Ce sunt ateii? blablabla trebuia sa fie 15 caractere

Răspuns Câştigător
| Hater a răspuns:

Sunt oameni care nu cred in existenta supranaturalului.Nu cred in Dumnezeu, fantome, demoni, etc.N-au nici un Dumnezeu.

13 răspunsuri:
| WhatheWow a răspuns:

Pentru a scoate-n evidenta retardati care -si pun intrebari de acest gen; si daca vrei un raspuns mai pe intelesul tau, mai cauta un oligofren si ciocniti-va capetele unul altuia ca ouale de Paste, pina ce va fata unul! Blablabla; trebuia sa fie o injuratura dar cenzura!

| turasel explică (pentru WhatheWow):

Esti tu idiot nu te supara, am scris la vrajeala pentru ca trebuia sa fie 15 caractere, nu mai acuza asa fara rost doar din dorinta de a scrie ceva si a face pe desteptu si a te baga in seama fara rost!

| Hater a răspuns (pentru WhatheWow):

Mai filozofule omul vroia sa stie intelesul acelui cuvant. Fata de alti psihopati care intreaba numai de metin si samp *** era o intrebare buna pentru un copil care poate nu a citit la fel de mult ca un filozof de teapa ta. Cauta-ti si tu descrierea in dex.Iti recomand ONANIST

| TrentonChase a răspuns (pentru Hater):

Adevarul era ca nu putea sa caute singur pe google...numa pe TPU intrebarea a fost pusa de cel putin 10 ori

| WhatheWow a răspuns (pentru turasel):

Daca nu esti troll si am gresit, imi cer scuze! Dar daca esti, ramine valabila ultima parte a postarii anterioare!

| WhatheWow a răspuns (pentru Hater):

"Tigan coclit si prost ce esti.Te bagi in seama cand ti-e foame sau cum? Vezi-ti in gatu matii de salamu tau!" semnat : Hater

| Hater a răspuns (pentru WhatheWow):

Iti multumesc ca citezi dintr-un mare om!

| WhatheWow a răspuns (pentru Hater):

Cu multa placere!

| Hater a răspuns (pentru TrentonChase):

Ai dreptate si tu ce sa zic...

| WhatheWow a răspuns:

E noul tau cont de troll Jasser, de ai sarit ca ars? Eu, in locul tau nu as judeca, in special atunci cind, nu cu mult timp in urma m-ai jignit, recunosc, intr-o forma mai "subtila"?! Eu, spre deosebire de tine sint ateu si nu impartasesc citusi de putin invatura cu " celalalt obraz" ci, mai degraba : da-i omului ce merita! Ar trebui sa sari asa si atunci cind cineva iti cere un raspuns mai complicat si nu sa stai ascuns cu saptaminile!

| WhatheWow a răspuns:

Exact la ce ma asteptam! Ce secta zici ca practici? Nu cred ca esti altceva, decit un "mormint zugravit " si nimic mai mult; sint cuvintele tale si sa stii ca ai avut dreptate! Nu esti doar un dobitoc din turma pastorita de un zeu imaginar ci ai devenit si patetic! Blimba-ti cunostintele la alta "biserica", ca aici n-ai loc de atitia "predicatori"!

| WhatheWow a răspuns:

Asta trebuia sa faci de la bun inceput, sa nu te cobori in lumea noastra! Tu faci parte dintr-o secta in care speri sa ajungi egalul unui zeu. Iti urez succes!

Răspuns utilizator avertizat