| YumiSukinanda a întrebat:

Cel mai amuzant cuvant din lume si primiti automat funda

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Poponeț laughing

22 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Raportata.

Apache
| Apache a răspuns:

Wow...la nici una nu am ras laughing

| aliceinchains a răspuns:

Dacă ai postat la Religie, Dumnezău.

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Amuzant

| tsevaoth a răspuns:

Ateu!

| Liviu a răspuns:

Puțungutanrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufleţelrolling on the floor

| Melody a răspuns:

Titicaca? E un lac...din Peru parca.
Mai ar fi: troglodit, scafarlie, rontaiala, brontozaur, coropisnita, meduza, japitza etc.

Ce preocupari ai si tu.

| aliceinchains a răspuns (pentru Melody):

Ce e aia "japitza"? Eu am auzit pe una care-i zicea gagicului "jăpiță", dar nu cred să fie același lucru. laughing

| FuckSociety a răspuns (pentru aliceinchains):

Curva inseamna japita.BTW,Dumnezău,ma,asa neingaduitoare cu Dumnezeu esti straight face

| Melody a răspuns (pentru aliceinchains):

Conform dex: - JÁPIȚĂ, japițe, s. f. Bucată de lemn sau de fier îndoit,

| Melody a răspuns (pentru FuckSociety):

Nu bre, ce-ai... Asta ar insemna ca eu si soramea ne porecleam una pe cealalta curve( japite) inca din copilarie. E un cuvant care suna haios, dar in realitate nu inseamna mare lucru.
Uite:
JÁPIȚĂ, japițe, s. f. Bucată de lemn sau de fier îndoit, așezat deasupra proțapului și formând scobitura în care se prinde jugul.

Răspuns utilizator avertizat
| Melody a răspuns (pentru SaintOcea):

Te invit sa cauti mai bine.

| Eille2EtcnupD a răspuns:

Manatrusca; de departe vezi aproape si auzi mandra glasuire a padurii dintre ape; asa cum am mai spus si nici macar ramane sa o pui pe jumatate.caracatochiftelnita; pisotel(pisica+soarece+catel)

| IoanaKincaid a răspuns:

Pneumonoultramicroscopicsilicovolcaniconioza

| Lauragd a răspuns:

Levantica laughing

| iGăust a răspuns:

Alllyze

| Beniamin678 a răspuns:

Sconcs

| grigoras1234 a răspuns:

Pui de panacaţuchişte

| Deathblow a răspuns:

Babilon. Funda?

| alexandra20fs a răspuns:

Motzatzei. e un sat pe undeva prin Romania laughing