| Superior a întrebat:

Chiar exista iadul? Cum este el descris daca da?
Este chiar vesnic?

26 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| benny7 a răspuns:

Există iadul şi este veşnic! Apocalipsa 20:10

| mentholinks a răspuns (pentru benny7):

Daca un nebun a scris intr-o carte ca exista asta nu inseamna ca chiar exista.

| benny7 a răspuns (pentru mentholinks):

Atâtea feluri de boli e greu de înţeles de unde?
şi mereu apar boli tot mai grave...

| mentholinks a răspuns (pentru benny7):

Isi bate Dumnezeu joc de noi.

| benny7 a răspuns (pentru mentholinks):

Dumnezeu e bun si ne iubeşte a putut să ne distrugă, dar ne-a lăsat la libera alegere!
Dacă ne înbolnăvim coştient de această boală HIV & AIDS cine e devină?-sincer noi, că noi am ales*

| mentholinks a răspuns (pentru benny7):

Eu n-am auzit de nimeni sa se imbolnaveasca constient de HIV. Poate ai tu astfel de rude, cine stie.

| benny7 a răspuns (pentru mentholinks):

Sunt multe cazuri prin cluburi CE NU SE FACE IN ZIUA DE AZI? SAU PRIN UN VACIN INFECTAT!
e doar un exemplu*

| mentholinks a răspuns (pentru benny7):

Pai acelea sunt accidentale nu constiente.

| Superior explică (pentru benny7):

HIV si SIDA sunt facute in laborator pentru a eradica pop. Africii.

| benny7 a răspuns (pentru mentholinks):

Depinde dacă o iubeşte pe persoana aceea BOLNAVĂ, ar face tot pentru ea,
da chiar şi să moară, dragostea nu are limite.ok viaţa e scurtă gustul e veşnic!*

| benny7 a răspuns (pentru Superior):

DA corect aşa este**

| RAY a răspuns (pentru Superior):

Daca tu vorbesi de 2 boli ce pretenti sa avem de la tine

Răspuns utilizator avertizat
| benny7 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Dany1988 DE data aceasta ai onoarea să tragi singur concluzii!
Totul e la libera alegere*

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru benny7):

Mai benny tu stii ce inseamna hiv?

| benny7 a răspuns (pentru RAY):

RAY E una din Lista neagră a bolilor!

| benny7 a răspuns (pentru RAY):

Nicidecum să nu faci acest test HIV & AIDS!
Fereşte-te! OK MAN-*

| benny7 a răspuns (pentru benny7):

Iadul nu este un loc pe care orice persoană de gândire rațională ar dori să o dorească sau vrea ca altcineva să meargă. Cei care sunt nedrepți vor fi în iad. Ascultați Evanghelia lui Hristos astăzi pentru a evita ororile acestui loc în veșnicie.

| RAY a răspuns (pentru benny7):

Ce explicatie de tot rasul

| unoarecare2 a răspuns:

Iadul reprezinta starea constienta cand ajungi inapoi in duh unde constiinta ta te va mustra VESNIC cand ti se va revela ADEVARUL GOL GOLUT si pacatele ce le-ai facut constientizand ca MERITI SA SUFERI.