| Andradaa102 a întrebat:

Cine imi poate spune de unde se pot cumpara negative crestine?

5 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ce melodii te-ar interesa?

| Andradaa102 explică (pentru EmaS):

Emma Repede- Vreau sa-nvat sa leg o rana, mai multeee... daca stii pe cineva care face negative.te rog sa ma anunti

| dariusbocos a răspuns:

Daca vrei te ajut si eu cu negative! adauga bocos. darius in lista de ID messenger big grin

| Bândiul_Ilie_1992 a răspuns:

Pentru a descarca mai multe Albume Creștine noi sau Negativele Creștine intrati pe www.Iertare.ro si descarcati orice gratis?

| atamusicstudio a răspuns:

Pentru negative crestine primiti detalii pe mail la adresa atamusicstudio@yahoo.com