| Mircea08 a întrebat:

Conform Evangheliei crestinii traiesc in cadrul unei biserici - Cum traiesc crestinii?

2 răspunsuri:
| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

In cadrul unei biserici

| Mircea08 explică (pentru MaziluHDGAMMING2009):

Ai crezut ca spun o ghicitoare cu raspuns inclus cum ar fi : - "manastire intr-un picior ghici ciuperca ce-i "
Eu am intrebat cum traiesc crestinii in cadrul unei biserici, cum sunt organizati, ce este al lor si ce al bisericii, relatia intre ei, obligatii si drepturi, problemele de administratie, invatatura, locuri de munca etc