| AvalohAlyn a întrebat:

Conversații cu Dumnezeu de Neale Donald Walsch

https://m.emag.ro/......DLYVKMMBM/

Chiar și pentru curiozitate și mister și merită citite.

Voi ce părere aveți de aceste cărți? Autorul aflat într-un moment dificil al vieții a vorbit cu Dumnezeu, i-a pus foarte multe întrebări și Dumnezeu i-a răspuns.și a inregistrat cărțile care au ajuns best-seller international.
Acum credeți că a vorbit cu Dumnezeu?
El spune că raspunsurile lui Dumnezeu i-au venit gata formulate în minte și El doar le-a transcris.
Vrăjeală sau nu chiar e interesant și amuzant de cițit cărțile ..afli răspunsuri la multe întrebări care te macină sau ți le-ai pus de-a lungul vieții.

1 răspuns:
| Goete a răspuns:

Prima carte a fost cea mai interesanta din punctul meu de vedere, apoi mi se pare o fortare de a face mai multi bani.
Desi nu mi-.a oferit aproape nimic nou, in afara de explicatia pe care o da, ca suntem modul in care Dumnezeu se experimenjteaza pe el insusi. Si asta are o doza de "interesant, poate ca da"