| AvalohAlyn a întrebat:

Credeti in viata vesnica?(Sincer)

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da vine dupa moarte

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai cred în nimc (sincer).
Pa, pa.

| danut a răspuns:

Da

| OOOLEOOO a răspuns:

Osho spunea sa nu-ti faci griji daca vei trai dupa moarte, ci daca ai trait inaintea ei.

| doctorandus a răspuns:

Nu se poate sti daca urmeaza viata dupa moarte si in caz ca ar urma, conform scenariului carei religii s-ar desfasura viata dupa moarte.

| Holiday a răspuns:

Nu, dar unii spera atat de mult la asta, incat pot inghiti orice li se da de catre liderii religiosi.

| Liviu a răspuns:

Nup,parerea mea e ca nu exista asa ceva straight face Noi ne chinuim in viata asta, de ce sa ne mai chinuim si in cea vesnicalaughing?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| DarkAndDreary a răspuns:

Nu.

| godge a răspuns:

Nu