| Inferno a întrebat:

Crestini, cum explicati faptul ca balenele au 2 picioare in spate in interioarul corpului, decat prin faptul ca balena a avut ca succesor un animal terestru?

6 răspunsuri:
| Allrc24 a răspuns:

Cum explica stiinta asta:
http://www.ziuaveche.ro/......22933.html
parintii acelui baiat nu i-au spus niciodata ca arfi trebuit sa aiba o sora dar dupa ce si-a revenit din coma asta a fost primul lucru care a intrebat-o pe maicasa... explica.
cum explici cazul unui bebelus de cateva luni care era posedat si la botez cand a fost introdus in cristelnita a urlat cu o voce metalica groasa pe care nici cel mai fioros animal nu o poate reproduce...explica.nu poti spune ca era nebun, ca facea pentru bani etc.era un copil, un nou nascut.cum explica stiinta asta?

| Inferno explică (pentru Allrc24):

Si astea sunt dovezi ale existentei lui Dumnezeu sa inteleg?
Ai fost tu acolo? Parintii puteau sa spuna ce vor. Poate au fot platiti parinti pentru a favoriza crestinismul.

L cea cu copilul: Ai fost tu acolo? l-ai vazut pe copilul ala urland?
Aratami o dovada concreta si am sa vad daca poate fi explicata de stiinta s-au nu.

| Dandanache a răspuns (pentru Allrc24):

Raspunsul prin contra-intrebare denota lipsa unui raspuns. Cat despre primul copil de care vorbesti, de ce nu ai cercetat sa vezi cine anume a scris despre cazul respectiv. Sau iti place sa inghiti repede galusca si te astepti si ceilalti sa faca la fel. Penibil!

| Arthur a răspuns:

Şi s-a descoperit că au şi două şenile în faţă montate de atei.

| trolololo a răspuns:

Balena este ruda a hipopotamului, sunt veri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Balena a avut stramos clar un stramos care avea 2 picioare daca nu credem asta exista testul adn daca nu credem asta analizam fosile daca nu credem asta vom descoperi in ocean animale care au facut tranzactia intre stramosul balenei si balena, stinta e frumoasa indeamna la cunostere