| DeDeLoVe a întrebat:

Cu ce colinde se merge in seara de craciun? Funda...

Răspuns Câştigător
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Se merge cu Steaua si colindul acela,nu stiu cum se numeste exact,dar iti spun ceva din el,, ooo, ce veste minunata.,,
Sarbatori fericite si tie si familiei tale!

6 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Cu care vrei, steaua sus rasare etc.

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Se merge cu Steaua si colindul acela,nu stiu cum se numeste exact,dar iti spun ceva din el,, ooo, ce veste minunata.,,

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Se merge cu,,Steaua,, si cu acel colind,nu stiu cum se numeste,dar am sa ti spun cum incepe,, oo, ce veste minunata,,
Sarbatori fericite tie si familiei tale!

| RainDrop a răspuns:

Imnul Romaniei...

| Mecoooo a răspuns:

Pai eu stiu ca se merge cu steaua! funda?

| Rǿxana a răspuns:

''astazi s-a nascut Hristos ''.''steaua sus rasare'' etc. funda?