| EvangelineDS a întrebat:

Cum devii satanist? [pura curiozitate big grin]

Răspuns Câştigător
| Tania a răspuns:

Http://www.bisericasatanista.org/

15 răspunsuri:
| Urzi23 a răspuns:

Uite cum faci : Vad ca ai nick de fata" YoOaNnA "astepti 5-6 ani pina la majorat, te mariti cu un ateu si peste putin timp, viata ta va deveni un iad.

| Astaroth a răspuns:

Incepi prin a invata pe dinafara cele 11 reguli sataniste.
Regulile Sataniste sunt preluate si traduse din Biblia Satanista scrisa de Anton Szandor LaVey, fondatorul Bisericii Sataniste ( C.o.S. – Church of Satan ).
1. Nu-ti da opiniile sau sfatul decat daca esti rugat.
2. Nu-ti povesti necazurile altora decat daca esti sigur ca acestia vor sa le auda.
3. Cand te afli in lacasul altuia arata-i respect, altfel nu te duce acolo.
4. Daca un invitat in lacasul tau te enerveaza, trateaza-l cu cruzime si fara mila.
5. Nu face avansuri sexuale decat daca ai primit semnalul de imperechere.
6. Nu lua ceea ce nu-ti apartine decat daca este o povara pentru cealalta persoana si aceasta cere sa fie eliberat de povara.
7. Recunoaste puterea magiei daca ai folosit-o cu succes pentru ati indeplini dorintele. Daca negi puterea magiei dupa ce ai chemat-o cu succes, vei pierde tot ce ai obtinut.
8. Nu te plange de nimic din ceea ce nu esti implicat direct.
9. Nu face rau copiilor mici.
10. Nu ucide animale neumane decat daca esti atacat sau pentru mancarea ta.
11. Cand mergi pe teritoriu deschis, nu deranja pe nimeni. Daca cineva te deranjeaza, roaga-l sa se opreasca. Daca nu se opreste, DISTRUGE-L.

| DarkRoses a răspuns:

Simplu...viata ta e naspa iar D-zeu nu te ajuta cu nimic.Desi multicred ca asta inseamna El de fapt.Eu una nu cred in religie dar cred in mine.Si asta e cel mai important.Bine acum faza cu D-zeu este de fapt o chestie in care credem cand ne e greu.Adk cv de genu "Doamne ajuta.ma k pic testul la algebra"dar nu se intampla nimic.Pe bune...care crede in D-zeu cu adevarat in ziua de azi?
Nici macar eu!

Răspuns utilizator avertizat
| ChrissD a răspuns:

Ce intrebare! Cauta si tu pe net.

| noname_1435 a răspuns:

Mai bine uita-te la porno decit sa vb despre satanism...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da crestin cum devi cand devi cretin nu?

| DrDeath a răspuns:

Incepi sa faci ritualuri cu pentagrame,te rogi la satana,crezi ca satana te protejeaza,te imbraci tot timpul in negru, porti tricouri stridente cu cranii si oase si diavoli, cand te enerveaza 1 nu stai la discutii si ii bagi doua in mecla, il bagi in spital sau il duci in padure si ii transezi cu un briceag o pentagrama pe burta si ii scoti inima si faci ritualuri.
Asta ewinking.(Faza cu transatul am vazut-o in filme)[(E reala)]

| anonim_4396 a răspuns (pentru DrDeath):

Si tu ai scos inimi sa stiu daca faci operati pe grstis?

| alexandrabucur30000 a răspuns:

Uita-te pe net

| BebitsaDlk a răspuns:

Sa nu crezi in dumnezeu, sa crezi in diavol
sa nu asculti de parinti sa faci orice vrei tu
toata lumea care te enerveaza sa'i injuri
ai impresia ca toti au ceva cu tine
te enerveaza toata lumea
bati oameni
injuri
fumezi
bei
si alte chestii uratee
funda?batting eyelashes

| OmletteDuFromage a răspuns (pentru BebitsaDlk):

Poti fi mai proasta decat atat? Tu habar nu ai ce inseamna satanismul, si te bagi si tu aici ca nuca-n perete.

| Daraban_Danut_1993 a răspuns:

Te tai pe miini porti tricourii cu dracu, crani si diavoli si omori animale oameni faci ritualuri

| EvangelineDS explică (pentru Daraban_Danut_1993):

...spune-mi ca esti un troll!