| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum explicati asta? Eclesiastul 7 cu 29?"29Numai iată ce am găsit: că* Dumnezeu a făcut pe oameni fără prihană, dar ei** umblă cu multe şiretenii."

6 răspunsuri:
| marinaru777 a răspuns:

Omul a trait in Rai pe Pamant pana a ales sa calce porunca sa muste din mar.A fost si este lasat liber sa aleaga.

Răspuns utilizator avertizat
| marinaru777 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Tu vrei sa vb de religie ca unul fara permis sa vb de taximetrie cum mergi prin oras dupa clienti...

| Onisim10 a răspuns:

Dumnezeu ia făcut neprihăniți, dar ei s-au lăsat amăgiți de Satan, și au păcătuit.

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Asa a auzit de la pastorul lui desi biblia il contrazice