| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum poate Dumnezeu sa fie calaul, judecatorul, acuzatorul si pedepsitul?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Iisus spunea sa te rogi in odaia ta nu ca pagani in public

113 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

La inceput nu a fost nimic, apoi a aparut stelele si cerul iar Dumnezeu l a plamadit pe om dupa cateva miliarde de ani ulterior au aparut oamenii si animalelela La dumnezeu 4, ceva miliarde de ani este o saptamana

| RAY a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ba duce lipsa de rautate,nu poate face rau potrivit conform bibliei,eu nu poate stii ce inseamna raul,nu cunoaste raul,el stie doar de iubire,nu poate face rau, acum depinde ce crede el ce inseamna binele si rau, ca se vede ca lasa totul, nu exista liber arbitru, el stie tot, el ne-a creat destinele apoi te judeca rolling on the floorrolling on the floor
eu creez un robot il programez sa faca rau apoi il arunc in iadul vesnic rolling on the floorrolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru cezar003):

Cum sa fie alegera lui omule daca stie totul si a creat destinele tuturor

| RAY a răspuns (pentru cezar003):

Lui satana nici nu te poti inchina ca asta face voia lui dumnezeu

| RAY a răspuns (pentru cezar003):

De unde blasfemia asta?

| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Cat iti bat joc astia de biblie

| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Totusi cum te numesti? Maine merge mama la biserica si am sa o rog sa se roage si pentru sufletul tau

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Esti cumva?

| RAY a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Nu au habar de biblie si cred doar in ce spune popa sau pastorul

| RAY a răspuns (pentru cezar003):

Iisus nu a facut nici o religie, secta

| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Raspundemi la intrebarea cum te numesti apoi ma intrebi corect?

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Tu fumezi ceva fiule?

| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

El ori ea?

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru cezar003):

Sau sunteti siamezi lipiti?

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ok Daca vrea bunul Dzeu in curand fac 44

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru cezar003):

Tu nu pari sa ai mai mult de 23 ani la cat de lucid gandesti, corect?

| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Danke soon kiss

Răspuns utilizator avertizat