| OctavianDanielMaria a întrebat:

Cum poate Dumnezeu sa fie calaul, judecatorul, acuzatorul si pedepsitul?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Iisus spunea sa te rogi in odaia ta nu ca pagani in public

113 răspunsuri:
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Sufletul tau traieste in pustiu Dany, dar Domnul ne va calauzi

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

I-ti sunt profund nerecunoscator, nu ma intereseaza mondenii

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Da,este cea mai mare stea din galaxie, si ti a luat 30 de ani ca sa realizezi ceea ce darwin a scris acum cateva secole, este un progres dany

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Soarele este pitic in univers, nu fi timid,,, hai ca il vezi si pe Iosif daca insisti

| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Soarele este un bec de 100 de Watti corect? si emana raze ultraviolete prin plasma ei, dar lasa ca in 3 ore ajungem si in clasa 5 a

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Toata galaxia este coordonata de soarele nostru. unii ii spuneau Ra, zeul Ra altii cred ca hyperion a lui Eminescu ar fi, eu stiu ca nu reprezentam nimic in fata lui dar aceasta stea daca o secunda omeneasca ar pieri, noi am fi din nou amfibieni din era cretacica

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Poate tu crezi in andromeda sau poate in nucleul pamantului?

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Eu cred ca cineva iti sopteste

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Incepi sa ma uluiesti

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ar fi trebuit sa fii savant(nu stiu de ce domnul nu te-a inzestrat cu o pereche de schiuri si o casca de cosmonaut

| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Acolo pluteste energia lui satan

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Incepi sa ma sperii, ai vazut seria de filme specii?

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru OctavianDanielMaria):

Ai vazut in filme holiwoodiene, Dumnezeu nu are oponent

Răspuns utilizator avertizat
| cezar003 a răspuns (pentru cezar003):

Toate culturile sunt facute de oameni, evrey sau atei nonsens, ma refer la budisti, allahisti daca se poate tu te ai gandit vreodata ca de fapt toata lumea se roaga la acelasi lucru pe care nu l a vazut decat in chip cioplit,,,