| despina17 a întrebat:

Cunoasteti vreun preot cu care as putea lua legatura online?

13 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Pentru ce ai nevoie de un preot? Ca sa il desparti pe baiatul pe care il placi de iubita lui?laughing)))))) Bravo, bravo. Foarte inteligenta esti! Preotii nu isi bat capul cu prostii de genul. happy

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu cred ca vei gasi preot online cel putin pe site,
Banuesc ca este vorba de ceva mai delicat. Cauta o bisericuta sau o manastire si ia legatura ci preotul de acolo.Nu cred ca vei fi refuzata, de obicei sunt deschisi dialogului.

| sublime89 a răspuns:

Vezi doar sa n-ajungi exorcizata si crucificata pe undeva.

| Blamely a răspuns:

Acum le-am văzut pe toate. La următoarea înmormântare sunăm preotul pe Skype să ne facă slujba

| despina17 explică (pentru Blamely):

Dc nu hahahhahaa tare raspunsul tau

Răspuns utilizator avertizat
| casian_6565 a răspuns:

S ar putea sa te pot ajuta ( nu scriu aici ) dar cel mai bine e fata in fata te va indruma mult mai bine si iti va putea spune ce sa faci...

| despina17 explică (pentru casian_6565):

Trimite-mi adresa ta de fb

| despina17 explică (pentru casian_6565):

Tiam trimis acum acceptama

| dogee92 a răspuns:

Daca vrei, poti sa imi scrii pe privat sau pe mail : e_doge92@yahoo.com
Consider ca si eu sunt un copil al lui Dumnezeu si cu ajutorul Lui cred ca te pot ajuta happy.