| Zanisoara a întrebat:

Salut TPU,stiti unde as putea vb cu un preot online? am niste intrebari, din biserica ortodoxa. funda

Răspuns Câştigător
| kira30 a răspuns:

Exista site-ul http://www.ortodoxiatinerilor.ro/
Este dedicat tinerilor si problemelor lor.Au si chat, poti vorbi cu tineri ortodocsi experimentati.Probabil unul dintre cele mai bune site-uri.

Uite un sfat:Nu cauta sfaturi despre ortodoxie pe TPU ca sunt unii care habar n-au sau vor sa te atraga catre secta lor sau sa-ti distruga credinta dar sunt si ortodocsi adevarati aici.
Vorbeste cu preotul si vei afla tot ce iti trebuie.

| Jardelin a răspuns (pentru kira30):

Ce faci omule? Ești bine? Nu ne-am auzit de mult!

12 răspunsuri:
| lifeForJesus a răspuns:

Spune,ce te doare?

| William a răspuns:

Nu ai gasit preot in realitate si te-ai gandit sa cauti pe net?

NOname
| NOname a răspuns:

Te ascult, fiule!
Dar notează-ţi mai întâi numărul meu de cont bancar şi preafericit.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Blog pe crestinortodox.ro

| MskDesign a răspuns:

Preotul nostru online, cu siguranta se numeste internet.Sincer, nu as vrea sa te iau la misto, dar cred ca un preot online chiar nu ai cum sa gasesti pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Au preotii calculatoare? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe facebook preot eugen tanasescu

preoteugen. tanasescu@facebook.com

| Awesom a răspuns:

Zano,sa stii ca daca vrei spovedanie, du-te si vorbeste cu popa din cea mai apropiata parohie de tine, nu online.

| unpustiobisnuit a răspuns:

Poti sa vorbesti cu mine si in maxim 5 minute te aduc cu picioarele pe pamant.

| Barbati4Femei a răspuns:

Poti intra pe diferite bloguri de specialitate.

| Geokodatu a răspuns:

laughing preot online doamne