| AvalohAlyn a întrebat:

Ce părere aveți de școlile adventiste gen Institutul Sola Scriptura și librariile lor unde se fac și cursuru gratuite despre religie,sănătate,nutritie,familie etc
Eu m-am înscris astăzi prin posta la un curs de Secrete Sanatatii, întrebarea mea e in cat timp ajung caietelele de curs la mine acasă?

1 răspuns:
| marinaru777 a răspuns:

Eu zic ca e o strategie de a atrage mai multi la ei si cei slabi si fara minte cedeaza. Pe lumea asta de cate ori am vb cu cineva dintr o secta tot incerca sa mi spuna ca la ei e mai bine etc.