| mariaalexa23 a întrebat:

Dacă ar coborî Iisus pe pământ, ce întrebare i-aş adresa? Vreau câteva opinii.

Răspuns Câştigător
| N1no a răspuns:

Deci daca ar cobori iisus pe pamant s-ar lumina cerul ar cobori cu ingeri, ar fi foarte frumos.Eu nu i-as zice nimic fiindca stiu cat am pacatuit(n-am fumat, imbatat, drogat, violat)dar oricum destul.as tacea malc de rusine...mas inchina si daca miar zice ceva as incepa sa plang sa ma ierte.Nu ma intereseaza funda.pe aia poti sa eu dai unu raspuns cu 2 litere in el. Vreau sa aduc oamenii pe calea cea dreapta daca pe mine nu pot.

10 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Ma poti ierta? cam asa.

| AwaZoh98 a răspuns:

Sa vina acel moment si ma voi gandi atunci!winking

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu vrei Tu sa transformi Dunarea in vin?hee hee

Răspuns utilizator avertizat
| traiescdeciexist a răspuns:

I-as pune urmatoare intrebare:
''Imi poti lua durerea din inima?''

| OOOLEOOO a răspuns:

Cum sa pedepsesti o fiinta pentru eternitate?

''Haideti toti impreuna ca sa infrangem acest ARMAGEDON
Astfel cand omul va veni, sa nu mai existe o judecata de apoi''
-Bob Marley

http://youtu.be/dRXoJixUsME

Răspuns utilizator avertizat
| NickRudolf a răspuns:

As avea eu o opiniehee hee,, Cum de ai putut lasa sa se intample atatea rele pe pamant?,, happy

Răspuns utilizator avertizat