| Gabitzu246 a întrebat:

Salutare!
Vreau sa imi fac un sistem de gaming pana in 2000 lei, vreau sa fie neaparat cu procesor fx6300.
Ce imi recomandati?, HDD il voi cumpara SH.
Stiu ca am mai pus o intrebare asemanatoare cu cateva zile in urma dar vreau cat mai multe opinii!big grin

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Salut! Am tinut cont ca hdd il vei cumpara SH, si uite ce iti recomand : http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/998372/
O configuratie foarte ok, vei putea duce toate jocurile la detalii ultra.
P.S : mai pune tu un modul ram de 4gb pe viitor

Bft!

1 răspuns:
| BlacK_8915 a răspuns:

Placa video de 1gb pci x2.0, ASRock 960GM-GS3 FX, minim 4gb ram ddr3