| RockNbeer a întrebat:

Daca ar fi sa existe. o lupta intre Dumnezeu si Lemmy Kilmister.cine ar castiga? Am pus intrebarea la religie pentru ca se foloseste cuvantul Dumnezeu si pentru ca sunt multi oameni care citesc categoria asta happy Cine raspunde corect are o funda.cine nu, nu vrea sa stie.

Răspuns Câştigător
| Paulla a răspuns:

Întrebare de baraj, Lemmy e Dumnezeu.

| RockNbeer explică (pentru Paulla):

Ah tu.mai salvat, ma gandeam ca sunt singurul om din univers care cunoaste raspunsul laughing Chiar imi veneau niste idei in cap.ma gandeam sa ma sinucid.sa iau cateva sticle de vodka si sa uit. dar totusi nu renunt la ideewinking

| Bogdanux a răspuns (pentru RockNbeer):

Reformulez eu altfel: Lemmy is my God.

| RockNbeer explică (pentru Bogdanux):

Este.si inca unul mai bun decat cel crestin, sa recunoastem. Este real.il vedem Ne ofera cadouri spirituale(reale), muzica lui... continua tu.big grin

| Bogdanux a răspuns (pentru RockNbeer):

Ai spus esenta tu.Deci nu prea mai e nevoie.

| RockNbeer explică (pentru Bogdanux):

Mai este. nu uita... Lemmy are un fiu.care chiar a existat/exista...pe cand cel crestin.nu suntem siguriwinking

| Bogdanux a răspuns (pentru RockNbeer):

Nu fi asa de dur cu ei, te rog laughing.

| RockNbeer explică (pentru Bogdanux):

Am tot dreptul.sa fiu. Ei nu au fost deloc blanzi cu noi in 2000 de aniwinking de ce ar trebui eu sa ai respect pe ei?

41 răspunsuri:
| DrunkenRat a răspuns:

Oh god... doar nu vreti sa poluati si categoria asta? Nu exista suficiente persoane care isi expun temele la 'dragoste si sex'? Vrei sa imputi tot siteulraised eyebrows?

| RockNbeer explică (pentru DrunkenRat):

Daca nu deti un raspun la intrebarea mea.te invit sa te duci dra.in piz.departe. Si nu numai ei il imput.si tu il imputi cu raspunsurile tale tampite...care nu au nici o treaba cu intrebarea happy Lasi pe admini sa aiba grija de curatenia site-ului happy

| DrunkenRat a răspuns (pentru RockNbeer):

Intrebare stupida, raspuns stupid.

| RockNbeer explică (pentru DrunkenRat):

Nu este nimic stupid la intrebarea mea. Ce vezi tu stupid la ea?

| PreaSfintitu a răspuns:

Intrebare stupida. Lemmy exista si Dumnezeu nu, deci nu are cum sa fie o "lupta"

| RockNbeer explică (pentru PreaSfintitu):

Esti pe aproape. Intrebarea era dintr-un film. daca l-ai fi vazut ai fi stiu raspunsul

| GusWaters a răspuns:

Cine castiga dintre al doilea cel mai bun basist din toate timpurile si ceva ce nu stim sigur daca exista? Ia ghici!

| RockNbeer explică (pentru GusWaters):

Mai astept o ora... poate stie careva adevaratul raspuns laughing

| GusWaters a răspuns (pentru RockNbeer):

Totusi,care e adevaratul raspuns, ca eu nu il stiu?

| RockNbeer explică (pentru GusWaters):

Paulla a raspuns prima corect happy

| MetalForever a răspuns (pentru GusWaters):

Ce nume ai sa-mi bag piciorulaughing)))))))))))))))))))))))))

| olivia12 a răspuns:

DUMNEZEU ca DUMNEZEU are puterea suprema EL aduce viata si moartea!

| RockNbeer explică (pentru olivia12):

Esti chiar atat de sigura? Poate nu dumnezeu e boss-ul. Poate este zana maseluta happy

| olivia12 a răspuns (pentru RockNbeer):

Sti ceva poate am eu 12 ani dar gandesc matur! si nu cred in "zana maseluta"

| RockNbeer explică:

@Ronnix
Ar fi trebuit sa ''I a m out'' inainte de a intra si a raspunde happy.dar ce sa iai faci.noroc ca exista oameni inteligenti ca tine, care sa le dea peste nas prostilor ca minewinking, multumesc.acum poti sa ''I a m out''

| RockNbeer explică:

So Lemmy can kick Chuck Norris ass big time!
Lemmy Rullzz!

| Ronnix a răspuns:

Who the heck is Lemmy Kilmister?

| RockNbeer explică (pentru Ronnix):

Nu mai un fan biber ar fi putut spune asta. daca nu aparti speciei.vei sti raspunsulwinking

| Ronnix a răspuns (pentru RockNbeer):

Un lucru e clar, suferinta e la ordinea zilei in programul tau.

| RockNbeer explică (pentru Ronnix):

As putea chiar sa compun o melodie pentru genul de oameni ca tine. as numio.Penibil.sau.ma mai gandesc.

| Ronnix a răspuns (pentru RockNbeer):

Sincer... imi pare rau pentru tine. Dar asta-i viata, trebuie sa mai existe si persoane pe lumea asta ce gandesc cu orice altceva in afara de cap, asa ca tine, altfel viata ar fi plictisitoare. big grin
Succes! I'm out.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Dumnezeu!

| RockNbeer explică (pentru anonim_4396):

Esti pe aproape.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RockNbeer):

Adica ce vrei sa zici?

| SweetChild1 a răspuns:

Cand aud Lemmy Kilmister ma gandesc automat la Motorhead.

| RockNbeer explică (pentru SweetChild1):

Chiar era nevoie sa raspunzi la o intrebare veche de cativa ani? laughing

| SweetChild1 a răspuns (pentru RockNbeer):

Da, chiar era nevoie.

| RockNbeer explică (pentru SweetChild1):

Daca ai chef sa vorbesti cu cineva si nu stiu cum sa faci poti sa-mi lasi mesaj...

| elrusso a răspuns:

Lemmy, ca el exista

| MadMan a răspuns:

Chuck Norris logic.

| mno1389 a răspuns:

Nu de putine ori ai incercat sau ti-ai dorit sa schimbi ceva in Romania. Cu singuranta te-ai revoltat in nenumarate randuri impotriva politicienilor, si ti-ai spus ca daca ai avea puterea, ai incerca sa schimbi ceva. Ei bine a venit momentul schimbarii, alturate comunitatii romanesti din eRepublik si rescrie vitorul. Romania are nevoie de tine pentru a creste. http://www.erepublik.com/ro/referrer/OanaNicoleta este cel mai mare simulator social construit vreo data. Alturate unei comunitati de peste 11000 de romani din toata lumea. Noi costruim viitorul, vrei sa faci parte si tu din el?

| RockNbeer explică (pentru mno1389):

Voi construiti viitorul romaniei virtual.
Noi avem nevoie de un viitor real happy

| JessyJessica a răspuns:

Dumnezeu normal ...pentru ca el e mai puternic ca toata omenirea si spune asta la ora de religie si sigurat o sa fie un 10 te asigur100%

| RockNbeer explică (pentru JessyJessica):

Religia este optionala.am scos-o din programa.