| danutzyk001 a întrebat:

Cum as putea castiga credit pe telefon ...gratis? ...sau dand un sms? funda.cine stie cel mai bine ( si e adv ce zice)

9 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Pai sunt ofertele alea la Orange. Trimiti un sms la nu stiu ce numar dupa aia reincarci cu 5 euro sau 7 si iti da inca pe atathappy Am incercat si e adevarat.Ai o luna la dispozitie ca sa-ti termini centii primitihappy e foarte fain. bafta. fundita?happy

| cristina_3322 a răspuns:

Stiu cum sa ai internet pe telefon gratis 1 saptamana. dar sa nu fii in perioada de gratie.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Pai mai demult la Orange era oferta valabila, cand vb mult primeai credit. Acm trebuie sa vb foarte mult pentru acel 1. 5 eur. Sunt si diferite concursuri pe internet, unde poti castiga coduri pentru reincarcarea cartelei.

| BOGDAN a răspuns:

Nu prea merge

| djdani2010 a răspuns:

Nu cred ca se mai poate dar poti instala internet pe telefon

| djdani2010 a răspuns:

Nu se mai poate...

| djdani2010 a răspuns:

Nu stiu

Răspuns utilizator avertizat