| 1libercugetator1 a întrebat:

Daca ar fi sa va imaginati a treia teoria privind inceputul universului si pana in prezent cum ar fi a cea teorie

o combinatie creatie-evolutie

sau ceva nou?

10 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Demiurgul stând în mijlocul unui ocean infinit făcut din anti-materie, expandându-se și mărându-și volumul spre noi limite ale existenței.

NOname
| NOname a răspuns:

De ce, vrei să pornești o nouă religie și faci studiu de piață?

| 1libercugetator1 explică (pentru NOname):

In stiinta mereu e nevoie de ceva nou

| 4b a răspuns:

Apa daca tat ma pun pe imaginat...as prefera ceva noubig grin inca ma gandesc la teorie, revin cu noi informatiiwinking

| Mădă0611 a răspuns:

Asa cum e, pentru mine e ok: fizica, chimie, biologie happy

| 1libercugetator1 explică:

Persoane lipsite de imaginatie

| Qinz a răspuns:

Dumnzeu prin explozia big bang a format universul, el a dat informatia tuturor elementelor care au rezultat din big bang sa se transforme in planeta, stele(etc.)
A creat mai intai niste vietuitoare cu mai putine particule dandu-le proprietate de a se putea transfroma genetic de la particule simple, la complexe treptat si in lung timp, si capacitatea de a se adapta mediului ca evolutia sa fie sigura.

| Qinz a răspuns:

Cam nebuna teorie dar mno...

| comandamente a răspuns:

Atrebarea ta nu are nici ologica!

| StefanCelMareIubeaFemeileDES a răspuns:

Universul a fost creat de catre Chuck Norris in timp ce se masturba, acesta si-a imprastiat samanta peste tot si asa am aparut noi.
CEE? se poate!