| mentholinks a întrebat:

Daca doar sa poftesti o femeie este pacat atunci de ce a creat Dumnezeu unele specimene atat de bune?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu a creat dumnezeu nimic, tu asa esti programat genetic sa simti atractie fata de sexul opus

| Clorox a răspuns:

Trebuie doar sa intelegi perceptia ta asupra pacatului...

| AC4S4 a răspuns:

1 Corinteni 10:13
Nu v‑a cuprins nicio încercare care să nu fie omenească. Dar credincios este Dumnezeu, Care nu va îngădui să fiți încercați peste puterile voastre, ci odată cu încercarea a pregătit și o cale de ieșire, ca s‑o puteți răbda.

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

La ce te referi?

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Si tot pe D-zeu dati vina, nerecunoscatorilor!

| Postolache_Larisa_2001 a răspuns:

Le-a creat dar. ele te ispitesc prin imbracamintea lor, daca femeile s-ar îmbraca decent când ar ieși pe strada.