| Curiozitati2000 a întrebat:

Daca esti ortodox și sa convertești la penticostali, îți faci botezul etc. Primești un act sau ceva care sa iti arate ca de acum ești penticostal? Apare în ceva act ce religie ai?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu exista certificate de apartenenta religioasa, deci nu o sa primesti nimic de la nici un cult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te faci din crestin ortorox crestin penticostal, exact acelasi rahat si aceeasi spalare pe creier.
Nu cred ca exista vreun document care sa-ti ateste in mod oficial religia pentru ca asta nu-ti foloseste nicaieri. Poti sa declari ca esti si budist ca nu intereseaza pe nimeni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia e confesiune a crestinismului, tot aceeasi mancare de peste, tot pe cartea aia de vrajitorie evreiasca se bazeaza totul, numa` ca astia tipa in speranta ca neexistentul si micutul iehova ii va auzi...