| otilikapostolik a întrebat:

Daca ma duc intr-o biserica catolica si eu sunt ortodoxa inseamna ca e pacat daca ma duc sa vad icoanele? FUNDITA CAM MARE! MARE! MARE!

Răspuns Câştigător
| Urzi23 a răspuns:

Din cite mai tin eu minte tot casa lui Bunul Dumnezeu este si nu pricep cine te opreste daca asa simte sufletul tau. Crezi ca te dau afara cu parul, ca tu te inchini de la dr la stg, hai sa fim seriosi.Am zis eu Tatal Nostru in moschee la musulmani,nu mai tin minte daca am facut si Sf Cruce Dar in final tot la Biserica mea ma duc la pupat icoane si stat in genunchi cind este Sf Liturghie, am fost si la Patriarhie sa pup Moastele Sf Dimitrie si nu am luat guturai si nici nu ma jenez, deoarece acesta este crezul meu si il iubesc pe Bunul Dumnezeu
Ps nu vreau funda

Răspuns utilizator avertizat
| otilikapostolik explică (pentru navarre):

EU NU PUP MANA PREOTILOR CA NU SUNT NEBUNA! nu-s de aia ca taica-miu ii preot si ca sa stiti toti preotii, nu au in afara orelor la biserica nici o treaba cu religia si rugaciuni

| otilikapostolik explică (pentru navarre):

Poate-ti mai dau un pumn in gura

Răspuns utilizator avertizat
| otilikapostolik explică (pentru navarre):

Walk the bear from your mother

15 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Viata unui credincios nu depinde de locul in care traieste, se roaga, ci de principiile care ii guverneaza viata.

| Alex a răspuns:

Nu e pacat. Catolicii si ortodoxii sunt crestini.
http://ro.wikipedia.org/wiki/P%C4%83cat
http://en.wikipedia.org/wiki/Sin

| Andrei7520152 a răspuns:

Deci tu vizitezi Notre Dame, una dintre cele mai uriase si faine catedrale din europa si la asta iti sta capu :I daca e pacat sau nu? wwaaa ok Stai departe ca e pacat de moarte si o sa te intepe dracu cu furca! laughing laughingjezuz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e.Inseamna ca esti curios.

| otilikapostolik explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt curioasa dar e notre dame din paris :-)

Răspuns utilizator avertizat
| crmr a răspuns:

Nu cred, si eu am intrat doar pentru arta funda

| Frankie a răspuns:

Nu conteaza unde te duci. Exista doar un singur dumnezeu. poti sa te duci si la budisti si unde vrei tu. poti sa vizitezi orice. distractie placuta

| alexmaries24 a răspuns:

Nu este pacat deoarece exista acelasi Dumnezeu.tu mergi sa vizitezi.