| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Daca ma fac pocait am voie sa ma rad la subrat si in zona inghinala?
Am voie sa folosesc Clear?

13 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Trebuie sa te ingrijesti, daca te respecti pe tine si pe Dumnezeu.Nu stiti ca trupurile voastre sunt temple ale Duhului Sfant?

| FucktheSystem a răspuns:

Nu, se poartă natural și așa ca pocăit nu prea ai șansa să-ți arăți corpul deci nici nu prea contează, părul te ține departe de păcathee hee
Cât despre Clear, nici vorbă, orice are miros nu poate fi folosit mai ales când mergi la biserică că atargi atenția enoriașilor de la slujbă.

Răspuns utilizator avertizat
| Wehrmacht a răspuns:

Nu,ma deci nu frate, NU! Tie ti-a intrat chestia asta cu pocaitii in cap si nici dracu nu tio mai scoate de acolo.

| Danutza27 a răspuns:

La pocaiti este interzis ce poti face :dai fuga la @satanfamily vezi ca au primit zmoala calitate peremium o fierbi bine si o torni pe unde vrei sa scapi de par apoi dupa ce se raceste devine solida si tragi cu ei impreuna si o scoti.Te asigur ca nu vei mai avea un fir de par ramas. Daca vrei tunsoare sport bagi capul in cazanul lor cu zmoala apoi repeti operatia. Pentru a imbunatati mirosul emanat solutia ta este tot la @satanFamily le dai o oala de fasole fiarta fara sa arunci 2-3 ape apoi ei o maninca ridica coada si te parfumeaza o sa mirosi frumos ca dihorul, lasi urma pe unde treci cind vei urca in ITB vor sari toti jos ca nu au cirlige sa lege de nas mai lesina 3-4 dar asta este,

| morningstar a răspuns:

De ce, cei din religia ta nu iti dau voie si te-ai reusesti si te-ai gandit ca poate asa reusesti si tu sa te razi?

| ShowTim3 a răspuns:

Nuuuuuuuuuu, deoarece Gillette e firma satanista! Si Clear la fel!
hee heeCica dupa pocaiti trebuie sa lasi corpul asa cum ti la dat Dumnezeu, adica cu floace de 2m, cand iti dai chilotii jos, si sotia ta, o sa iasa lilieci de acolo.

| caractere a răspuns:

Ai voie doar pe piept si la gaoaca.
Tix, nu Clear.

| CandyTetris a răspuns:

Daca te "faci pocait" trebuie sa te razi.Cat despre Clear-spala-te cu ce vrei, cat timp nu-ti face parul ca o matura. Daca vii in biserica mirosind si aratand ca un hobo, exista posibilitatea de a fi invitat politicos afara.Hope I helpedhappy.

| DeliaDaniela a răspuns:

Ce intrebare... doamne mare e gradina tahee hee

| nesuferit a răspuns:

Nu frate n-ai voie, trebuie sa renunti la tot, chiar si la sapun
Pace

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai tampita intrebare pe care am vazut o aici rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am cunostinta de faptul ca D-ZEU sa fie impotriva igienei! Nu stiu ce retardat mintal ti-a spus ca trebuie sa fugi de apa, sapun si deodorant sau ca nu ai voie sa ai grija de tine. Igiena personala e pentru tine insuti in primul rand. Si asta include si rasul parului de sub brat.